Miałyśmy okazję brać udział w Klubie Pegaz w spotkaniu z nutą wibracji...polecamy wszystkim. Świetny relaks:)
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą FOTO Relacje. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą FOTO Relacje. Pokaż wszystkie posty
LEjDIS koncertowo...Perfect
Działo się działo...boska atmosfera, muzyka jeszcze lepsza... ...oby częściej... @ LEjDIS
Subskrybuj:
Posty (Atom)







